Зачисні і відрізні круги
Важлива зачистка
Без зачисних кругів неможливо домогтися по-справжньому якісної обробки (шліфування) нерівних поверхонь різного типу, тому такі диски призначені для роботи з:
- бетону;
- каменю;
- металу (чавуну і кольоровому);
- нержавійці.
Зачисні круги знадобляться для:
- обробки зварювальних швів;
- видалення корозійних нашарувань;
- очищення від залишків застарілого лакофарбового покриття.
Абразивний обдирний (зачистной) диск повинен мати солідну, не менше 6 мм, товщину, відрізняючись цим від відрізного кола, а також рифлену або шорстку поверхню, необхідну, зокрема, для зниження температури шліфується (очищаемого) матеріалу (металу, перш за все) в місцях обробки. Зазвичай таке коло оснащений ще, для посилення його конструкції, втулкою з металу.
Зачистной коло може бути насаджений на дриль, болгарку або інший шліфувальний механізм, робота з якими вимагає підвищених вимог до техніки безпеки, особливо до тих, хто виконує такі дії вперше:
- не допускається тиск на обертовий круг;
- забороняється знімати з болгарки захисний кожух - на випадок розльоту диска;
- безпосередньо навколо працюючого не має бути інших людей.
Розібравшись з основними функціями, можна переходити до вибору вироби.
Для будь-якої поверхні
Незалежно від того, який саме зачистной / обдирний коло / диск ви віддасте перевагу купити - полімерний, кораловий; для роботи з бетоном, металом (включаючи нержавійку) або іншим матеріалом; з використанням дриля, болгарки або інший шліфувальної машинки - ціна, запропонована інтернет-магазином «Автофарби», вас напевно влаштує.
Залежно від характеру майбутніх робіт, зачисні круги можна розділити на:
- алмазні, призначені для тонкої обробки безпосередньо перед фарбуванням / лакуванням;
- пелюсткові, що мають універсальний характер;
- шліфувальні для металу;
- фіброві, за структурою представляють собою корали зі скловолокна - для делікатного усунення забруднень перед подальшою обробкою.
Алмазні вироби, в порівнянні з аналогами з інших матеріалів, тендітні і неміцні. Найбільш міцними і зносостійкими є очисні диски для металу.
Крім товщини, при виборі очисних дисків звертайте увагу на їх діаметр, зернистість, матеріал, з якого вони виготовлені, та ціну.
Крім того, готуючись купити очисної диск, враховуйте його досить швидку зношуваність - при постійній потребі в шліфувально-очисних роботах бажано мати деякий запас таких виробів.
Передостанній етап
Останнім етапом стане сама очищення або шліфування.
Поки ж важливо прийняти рішення (готові перед цим дати кваліфіковану консультацію), оформити покупку, забрати її самостійно (на наступний або в будь-який з робочих днів) або дочекатися доставки. І оплатити, звичайно - можна авансом, можна післяплатою.
Тому киянину, хто постійно купує продукцію в нашому магазині, товар доставлять безкоштовно - так само, як і новачкові, який зробив замовлення більше, ніж на 1500 грн. (За межами столиці - 4000 грн.).
Точного вам вибору і успішної роботи!