Графік роботи: 9:00 - 18:00

Вихідний - субота, неділя

Поліефірний грунт

Поліефірний грунт

Novol 90016 Protect 380 Грунт полиэфирный 0,8л+0,08л
Ціна 554,69 грн
Нема в наявностi
Грунт-шпатлевка Body 261 1 л
Ціна 407,38 грн
Нема в наявностi

Нюанси підготовки автомобіля перед фарбуванням

Досвідчені автолюбителі знають про те, що зовнішній вигляд машини після нанесення лакофарбового покриття безпосередньо залежить не стільки від якості самої фарби, скільки від ретельних підготовчих процесів. Обробка поверхні кузова під час ремонту включає в себе кілька етапів. Це видалення залишків старої фарби, шпатлювання, ошкурювання, грунтовка. Кожен з них важливий по-своєму і має певні особливості. Але більш за все на результат фінального фарбування впливає грунт. Він представлений на сучасному ринку декількома варіантами. Найбільш відомі акрилові і поліуретанові склади. Але не так давно з'явився ще один різновид - поліефірний грунт.

Основним складовим компонентом поліефірної грунтовки є насичені поліефірні смоли. Їх вивчення почалося в 1930-х, а вже з 1960 року склади на їх основі стали активно впроваджуватися в усі галузі з використанням полімерних матеріалів. Така грунтовка в автомобільній промисловості застосовується для отримання прозорого глянсового покриття, яке виглядає дуже дорого.

Технологія нанесення

Поліефірний грунт складається з декількох компонентів:

  • суха основа;
  • каталізатор;
  • прискорювач.

Для застосування їх необхідно змішати, чітко дотримуючись зазначені виробником пропорції. Відмінною рисою такої грунтовки є специфічний різкий запах. Він виникає через наявність у складі реагенту для насичених поліефірів - стиролу. Також в фарбах такого роду присутні парафіни. Завдяки їх наявності вільні радикали мономера не вступають в реакцію з киснем при розпаді. Таким чином досягається освіту на поверхні парафіну та шару, що сприяє більш швидкій реакції грунту з кузовом. Після остаточного висихання парафін необхідно видалити шліфуванням.

Особливістю поліефірної грунтовки, купити яку за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині "Автофарби", є процес правильного безпечного змішування сухого матеріалу з активними реагентами. Затверджувач і прискорювач необхідно вводити по черзі і ретельно вимішувати. Неприпустимо змішувати рідини між собою. При контакті вони видають бурхливу реакцію з активним виділенням тепла, яке може бути небезпечним.

Переваги поліефірних грунтів

Завдяки особливостям складових компонентів, поліефірний грунт дуже швидко висихає на поверхні автомобіля. При температурі навколишнього середовища +20 градусів за Цельсієм процес сушіння займає від півтора до двох годин. Його можливо прискорити, якщо використовувати промисловий фен. Але важливо не перевищити температуру нагрівання. Вона повинна бути не більше 60 градусів. Наноситься грунтовка на кузов за допомогою пульверизатора або пістолета. Завдяки відмінним фізико-хімічними властивостями покриття в один шар дозволяє отримати потрібну кількість сухого залишку. Таким чином досягається економічність витрати матеріалу. Ще один важливий плюс полягає в тому, що в разі утворення патьоків вони не закипають, як в акрилових грунтах, і добре піддаються шліфовці.

З огляду на ряд незаперечних переваг, поліефірна грунтовка займає лідируючі позиції на сучасному ринку. Купити поліефірний грунт в Україні можна, відвідавши сайт нашого інтернет-магазину avtokraska.ua. Ціна поліефірного ґрунту трохи вище, ніж на поліуретанові або акрилові суміші, але це пояснюється більш високою якістю кінцевого результату. Поліефірний грунт витримує перепад температур від -40 до +60 градусів. Варто пам'ятати, що готову суміш можна зберігати. Залежно від концентрації, вона придатна для застосування протягом 10-45 хвилин з моменту змішування.