Акрилова автоемаль
Не автомобіль прикрашає людину, а людина прикрашає автомобіль
Приймаючи рішення про фарбування своєї машини, важливо розуміти не тільки те, який колір вибрати, але і який тип фарби повинен бути. Варіантів є декілька, основними відмінностями різних типів будуть: насиченість, технологія нанесення, стійкість до впливу навколишнього середовища і довговічність.
Якщо Ви не хочете звертатися в автосервіс, а плануєте пофарбувати авто самостійно, варто приділити особливу увагу технології нанесення. Навіть найкраща і якісна автофарба здатна додати проблем і зіпсувати зовнішній вигляд автомобіля, якщо діяти не за інструкцією. Кожна автоемаль має свої вимоги, яких слід дотримуватися.
При виборі будь-якого з варіантів не варто забувати про техніку безпеки та захисту під час фарбування - все фарби мають певний рівень токсичності, який може негативно впливати на здоров'я людини.
Також, вибираючи автомобільну фарбу, потрібно орієнтуватися на великих виробників з великим досвідом, адже невелика економія на матеріалах здатна вилитися у величезні витрати на відновлення або корекцію в разі обробки матеріалами низької якості.
Акрилові автоемалі
Якщо основним критерієм при виборі фарби для машини є міцність і довговічність покриття, то варто звернути увагу на акрилову емаль. Цей тип барвників має ряд переваг:
- стійкий до різного роду впливам;
- швидко сохне;
- міцний і еластичний;
- має невеликі витрати;
- вигідна ціна.
Акрилові автокраски діляться на 2 типу: HS і MS. Відмінностями є рівні міцності і еластичності, яка грає ключову роль під час полірування.
HS більш тверда і міцна, за рахунок чого складніше полірується, MS - навпаки, добре полірується, але має більш м'яку текстуру і частіше використовується при вторинної фарбування. До мінусів можна віднести відносно невисоку покриває здатність, через що фарбувати потрібно в кілька шарів, і високу токсичність.
Принциповим моментом є дотримання температурного режиму, інакше акрил не застигне правильно.
Перед тим, як купити акрилову фарбу для авто, потрібно зрозуміти правила нанесення:
- всі вади або пошкодження повинні бути відремонтовані;
- поверхня повинна бути чистою, попередньо знежиреної;
- перед нанесенням фарбу потрібно розмішати, процідити для рівномірності;
- наносити потрібно за допомогою пульверизатора;
- температура в приміщенні, де проводяться роботи, повинна бути не вище + 15 ° С;
- сушка при температурі + 20 ° С (10-12 годин) і + 60 ° С - фінальна полімеризація (30 хвилин).
Акрилова автомобільна фарба досить чутлива до температурного режиму, це пояснюється властивостями самого акрилу і безпосередньо впливає на міцність і довговічність всього покриття, тому до контролю температури варто поставитися максимально відповідально.
Великий вибір
На нашому сайті представлені товари компаній, які найкраще зарекомендували себе на ринку і за чиє якість вже точно не потрібно переживати: Mira, Mobihel, Kartex, Duxone. Компанії працюють не перший рік, мають великі виробництва і клієнтів по всьому світу, а якість продукції підтверджує її сертифікація.
Каталог сайту передбачає класифікацію не тільки за кольорами, але і по маркам і моделям машин, в комплекті йде 2 одиниці - сама автоемаль і активатор в співвідношенні 2: 1. Купити фарбу для авто просто: досить додати комплект акрилової автоемалі для вашого автомобільного ряду в "Корзину" і оформити замовлення, заповнивши коротку реєстраційну форму, ціна на емаль і її якість приємно здивують.