Графік роботи: 9:00 - 18:00

Вихідний - субота, неділя

Розчинник для переходів

Розчинник для переходів

Розчинник для переходів Troton 1л
Ціна 561,67 грн
App 030350 Растворитель для переходов 1л
Ціна 514,89 грн
Нема в наявностi
Body 777 Растворитель для переходов 1л
Ціна 292,50 грн
Нема в наявностi
Растворитель для переходов Body 777 аэрозольный 400 мл
Ціна 250,04 грн
Растворитель для переходов SOTRO 1 л
Ціна 335,88 грн
Растворитель переходной Dupont AK 350 5 л.
Ціна 3 862,62 грн
32151 Novol THIN 890 Растворитель для переходов 0,5 л
Ціна 199,20 грн
Нема в наявностi
Растворитель для перехода по лаку Kartex 0,5л
Ціна 124,09 грн
Нема в наявностi

Методи фарбування автомобілів сьогодні дуже різноманітні. Але якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли кольори на відремонтованій частині машини відрізняються від зони, яка не була пофарбована, тоді просто необхідно скористатися способом фарбування переходами.

Чому обирають цей спосіб видозміни? Тому що розчинник для переходів зафарбовує різні смуги, іржаві ділянки, поглиблення і вм'ятини. Також його необхідно використовувати, якщо фарба на вашому авто вже вигоріла, а тільки що нанесена здається яскравіше. Або раніше підібрані відтінки фарби, як виявилося, не збігаються.

На нашому сайті ви можете підібрати якісний розчинник для забарвлення авто. Необхідно врахувати, що вони бувають двох видів:

  • засіб в банку;
  • аерозольний спрей.

Розчинник для переходів, ціна якого є більш економічною, являє собою тип аерозолю. Якщо ви вирішили самостійно в домашніх умовах без додаткового обладнання пофарбувати машину переходом, то вибирайте другий вид. Так як аерозолі більш зручні в застосуванні: їх не потрібно розбавляти, не потрібно користуватися пульверизатором, а просто наносите розпиленням на необхідну ділянку.

Перехідний розчинник підрозділяється на дві групи. До першої відноситься засіб для бази. Особливість полягає в тому, що перед нанесенням базової фарби необхідно ділянку обробити розчинником і важливо не дати йому випаруватися з поверхні, так як частинки бази проникають і потихеньку з'єднуються з розчинником. Завдяки цьому отримуємо бажаний результат - стирається грань між старим і новим матеріалом. До другої групи відноситься розчинник для переходів по лаку. Процедура нанесення схожа з попереднім видом: спочатку використовуємо розчинник, потім наносимо акрилову емаль.

Зверніть увагу, що засіб наноситься тільки на контур переходу в невеликих пропорціях. Також необхідно користуватися малою кількістю розчинника, так як надмірне фарбування згодом може привести до втрати кольору. Врахуйте, що речовина має кипучий склад, під час обробки яких з'являється невелика кількість бульбашок, але вони легко знімаються в момент полірування. Також розчинник, як і вода, має властивість плинності. Можна спочатку для проби попрактикуватися на ній, щоб уникнути появи патьоків під час обробки.

Якщо у вас виникнуть питання по підбору або використання розчинника, телефонуйте до нас в магазин, кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати підходящий засіб і тоді фарбування автомобіля пройде легко і без проблем.