Шпаклівка зі скловолокном Glas&Ultra Light Gold Car Plus 1л - CSX_01.027.1000M.GTG
653,64 грн
Є в наявності
Кількість:
Артикул: CSX_01.027.1000M.GTG
Виробники GOLD CAR
Доставка
- По Києву: 150 грн. Від 3000грн безкоштовно. (докладніше)
- по Україні: (Нова Пошта) Замовлення, зроблені до 12-00 відправляються в той самий день
Оплата
- безготівкова за рахунком
- готівкою при отриманні товару
- онлайн оплата

Гарантія
- обмін / повернення товарів протягом 14 днів
Полегшена шпаклівка зі скловолокном Glas/Ultra Light GC Plus 1л
Glas&Ultra Light Gold Car Plus - полегшена армована шпаклівка зі скловолокном, призначена для ремонту ділянок з підвищеними вимогами до міцності. Матеріал поєднує в собі високу механічну стійкість і зменшену вагу, що робить його зручним у роботі та ефективним при відновленні пошкоджених елементів кузова.
Завдяки вмісту скловолокна шпаклівка формує міцний армуючий шар, здатний перекривати наскрізні ушкодження, тріщини та глибокі нерівності. При цьому полегшена формула забезпечує більш легке нанесення та спрощене шліфування порівняно з класичними скловолоконними складами.
Після затвердіння утворює щільне, стабільне покриття з гарною адгезією до металу та інших жорстких поверхонь. Відмінно підходить як основа під подальше вирівнювання універсальними або фінішними шпаклівками.
Переваги:
- армування скловолокном для високої міцності
- полегшена формула для комфортної обробки
- перекриває глибокі дефекти та пошкодження
- хороша адгезія до металевих поверхонь
- стійка до механічних навантажень
Область застосування:
Використовується для ремонту кузовних деталей автомобіля, відновлення ділянок після корозії, тріщин і наскрізних пошкоджень. Рекомендується для первинного вирівнювання перед нанесенням наступних шарів шпаклівки та ґрунту.
Glas&Ultra Light Gold Car Plus 1 л – надійне рішення для міцного та довговічного відновлення кузовних елементів.
| Шпаклівка зі скловолокном Glas&Ultra Light Gold Car Plus 1л - CSX_01.027.1000M.GTG | |
| Об'єм | 1 л |
ВЫ СМОТРЕЛИ




